Z głębokim żalem żegnamy śp. Reginę Zawiszę‑Winiarczyk
- Szczegóły
Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Drogiej Koleżanki śp. Reginy Zawiszy-Winiarczyk
wieloletniej Prezes Ogniska ZNP w III Liceum Ogólnokształcącym im. Unii Lubelskiej w Lublinie, a w ostatnim czasie Zastępcy Prezesa.
Była nie tylko oddaną i cenioną nauczycielką, lecz przede wszystkim człowiekiem wielkiego serca – życzliwą, serdeczną i zawsze gotową nieść pomoc innym. Jej zaangażowanie, mądrość oraz niezwykła kultura osobista pozostaną na zawsze w naszej pamięci.
Odeszła osoba wyjątkowa – wspaniała Koleżanka, autorytet i przyjaciel, na którego zawsze można było liczyć. Jej obecność budowała wspólnotę, a jej postawa była inspiracją dla wielu pokoleń.
Łączymy się w bólu z Rodziną i Bliskimi, składając najszczersze wyrazy współczucia.
Na zawsze pozostanie w naszej pamięci i sercach.
Zarząd Oddziału ZNP w Lublinie.






