Zebranie Prezesów Ognisk ZNP w Lublinie: Działania i Planowanie Przyszłych WyborówW dniu 4 stycznia 2024 r., w hotelu „Kmicic” Prezesi ognisk Związku Nauczycielstwa Polskiego w Lublinie zgromadzili się na ważnym zebraniu, które odbyło się pod znakiem przygotowania do Kampanii sprawozdawczo—wyborczej 2024.

Zebranie poprowadził dr Marek Gągola - wiceprezes Oddziału ZNP w Lublinie.
Spotkanie uświetnili swoją obecnością wyjątkowi goście: dr Krzysztof Żuk - Prezydent Miasta Lublin oraz Adam Sosnowski - Prezes Okręgu Lubelskiego ZNP. Uczestników spotkania powitała pani Prezes Oddziału ZNP w Lublinie Celina Stasiak.

Podczas zebrania poruszono kwestie współpracy samorządu z ZNP i rozmów Prezydium ZG ZNP z nową szefową resortu edukacji Barbarą Nowacką. Prezydent Żuk odpowiedział na liczne pytania związkowców dotyczące lubelskiej oświaty.
Po wystąpieniach zaproszonych gości 22 Prezesów ognisk zostało uhonorowanych dyplomem „za nadzwyczajne zaangażowanie w działalność związkową oraz wspieranie rozwoju edukacji pro publico bono” otrzymując upominek w postaci biletów na koncert.
W części roboczej spotkania pani Prezes Celina Stasiak omówiła Uchwałę wyborczą Zarządu Oddziału z 13 grudnia 2024 r., informując na wstępie o wyznaczonej dacie Konferencji Sprawozdawczo—Wyborczej. Następnie wiceprezes Paweł Pawłowski szczegółowo przedstawił regulacje dotyczące przebiegu obrad zebrań, szczegółów Instrukcji wyborczej ZG.
Zebranie Prezesów ognisk ZNP w Lublinie było ważnym momentem w przygotowaniach do nadchodzących wyborów oraz planowaniu przyszłych aktywności związku. Dzięki zaangażowaniu i współpracy prezesów Oddziału ZNP w Lublinie kontynuuje swoją wizję rozwoju i wsparcia pracowników oświaty na najwyższym poziomie.

Zebranie Prezesów Ognisk ZNP w Lublinie: Działania i Planowanie Przyszłych WyborówZebranie Prezesów Ognisk ZNP w Lublinie: Działania i Planowanie Przyszłych Wyborów